KLIMATECH
Biuro Projektowo-Handlowe

ul. Przyjaźni 4
53-030 Wrocław
tel. +48 71/336-09-90
fax. +48 71/336-09-80
Jesteśmy przedstawicielem Ari Armaturen

O firmie

Firma KLIMATECH jest przedstawicielem w Polsce renomowanego niemieckiego producenta armatury przemysłowej ARI-ARMATUREN. ARI-ARMATUREN istnieje od ponad 50 lat i zajmuje wysoko eksponowaną pozycję na rynku światowym eksportując swoje wyroby do wielu krajów na całym świecie.

Praca

Praca w KLIMATECH

Firma KLIMATECH jako wyłączny przedstawiciel renomowanego producenta armatury przemysłowej ARI-ARMATUREN poszukuje pracownika – przedstawiciela handlowego na region I i II (Mazowsze, Wielkopolska swiss replica watches , Pomorze).

Od kandydatów oczekujemy wyższego wykształcenia technicznego (Politechnika) i dobrej wiedzy zagadnień zawodowych, doświadczenia w pracy zawodowej, znajomości języka obcego (niemiecki lub angielski), prawa jazdy kat.B.

W zamian oferujemy stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w branży ciepłowniczej przemysłowej, odpowiednie przeszkolenie i możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji oraz atrakcyjne warunki płacowe z motywacyjnym systemem wynagrodzeń.

Zgłoszenia wraz z CV i zdjęciem, prosimy kierować na adres klimatech@klimatech.net.pl z dopiskiem PRACA lub listownie na adres firmy:

KLIMATECH, ul.Przyjaźni 4, 53-030 Wrocław