KLIMATECH
Biuro Projektowo-Handlowe

ul. Przyjaźni 4
53-030 Wrocław
tel. +48 71/336-09-90
fax. +48 71/336-09-80
Jesteśmy przedstawicielem Ari Armaturen

O firmie

Firma KLIMATECH jest przedstawicielem w Polsce renomowanego niemieckiego producenta armatury przemysłowej ARI-ARMATUREN. ARI-ARMATUREN istnieje od ponad 50 lat i zajmuje wysoko eksponowaną pozycję na rynku światowym eksportując swoje wyroby do wielu krajów na całym świecie.

O firmie

Armatura przemysłowa ARI-ARMATUREN

KLIMATECH zajmuje się sprzedażą armatury przemysłowej produkowanej przez renomowaną niemiecką firmę ARI-ARMATUREN. Jesteśmy przedstawicielem tego przedsiębiorstwa na terenie Polski.

ARI-ARMATUREN działa już od ponad 50 lat. Wysoka jakość wyrobów sprawia, że spółka ta zajmuje ważne miejsce na rynku i sprzedaje swoje produkty w wielu krajach na całym świecie.

Dysponujemy ponad 1000 produktów dostępnych w ponad 100 000 wersjach. Znajdą Państwo u nas wszystkie nowoczesne i multifunkcjonalne rozwiązania stworzone przez markę ARI-ARMATUREN.

Wyroby tej niemieckiej spółki znajdują zastosowanie tam, gdzie mamy do czynienia z wytwarzaniem ciepła i gospodarką cieplną.tag heuer replica watches Są to wyroby wyróżniające się wysoką wytrzymałością, niezawodnością działania i ekonomiką pracy na poziomie światowym.

Oferowane przez nas produkty wykorzystywane są do pracy w kotłowniach parowych i termoolejowych, wspomagają działanie instalacji chłodniczych i grzewczych, znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – mleczarskim, mięsnym, spożywczym, petrochemicznym, drzewnym, stoczniowym. Są wśród nich zawory redukcyjne, regulatory ciśnienia oraz odwadniacze termostatyczne 

Oferujemy zakup armatury przemysłowej na ciśnienia nominalne do PN160 i w zakresie średnic do DN600 oraz odwadniacze na ciśnienia nominalne aż do PN630!

Sprzedawane wyroby posiadają wszystkie niezbędne atesty i dopuszczenia. Ponadto zostały wyróżnione certyfikatami, przyznawanymi przez znane na świecie instytucje i organizacje techniczne.